! Kopírování ZAKÁZÁNO !
                           Reklamy SEM !!!
           E-mail{P.Malach14@gmail.com}autora
                 Chceš být v oblíbených? Napiš!
                    Povídkový blog najdeš ZDE!
Blog o filmech a seriálech najdeš ZDE, ale je v rekonstrukci!


Internet přes palubu!

10. května 2011 v 18:44 | Moos
Jdu ze školy. Tlachám se svojí známou ohledně absolventky, která bezpodmínečně čeká na to, až jí někdo dokončí a donese hotovou a zkompletovanou. Odpojuju se u hasičárny a cválám směr domov. Čeká mě studiiní odpoledne, taky uklízení, prostě nic příjemnýho. Duševně i fyzicky se na to připravuju, když v tu mi zazvoní mobil. "Somewhere, ower the rainbow ..." Vyzvání to jako šílené.
Mamina volá. Zvedám tlačítkem telefonu. "Ahóóój." Protahuju. "Ahoj," odpovídá mamina. "Tak co ve škole?" "Jednička z fižule a jednička a dvojka ze semináře." Odpovídám. "Super. Hele, doma si to trochu pokliď v pokoji. Možná přijdou dneska z internetu, aby nám tam dali Wifinu. Přece sis to přál k narozeninám ..."
Byl jsem tak nadšenej, že jsem začal tančit po hlavní silnici sambu.
Když jsem se vzpamatoval, zařval jsem do mobilu: "No SUPER! Díky moc mami! Jsi ta nejskvělejší mamina na světě!" Mamka se začala chechtat. "Já vím. Hlavně si tam ukliď!"
A tak jsem pádil domů a tam všechno nastrkal do skříní (za ty roky se to osvědčilo jako nejlepší způsob uklízení). Rychle jsem zapnul počítač a napil jsem se. Jen taktak jsem to stihnul.
Před domem parkovalo žluté auto FastLink.

O půl hodinku později už jsem seděl před počítačem a na FB si psal s Ajvi. Nová Mozilla Firefox skvěle sloužila svému účelu. Byl jsem tak naextázovanej, takže na učení, uklízení, nebo psaní absolventky prostě nezbyl čas. Mám na svým vlastním počítači vlastní Wifinu, na kterou se dá připojit nekonečno compů a nekonečno noťasů.
Škoda jen, že mi nešlo stáhnout ICQ ani SKYPE. Ale založili jsme si s Ajvi MEEBO, kde si člověk nemusí nic stahovat, jenom se zaregistruje. Měl jsem všechno, co jsem potřeboval. Mlsky, pití, internet, myš, počítač, klávesnici, svůj (ne)geniální mozek a mojí nejlepší kámošku Ajvi.
Právě začala MEEBO party, která nikdy neskončí. O to se s Ajvi postaráme !

Tak jsem vám tu popsal, jak jsem k internetu přišel. Doufám, že se vám to líbilo. A vážně to není výplod mé fantazie. To se doopravdy stalo. Právě dneska. Šest dní před mými narozeninami. Internet byla taky jediná věc, kterou jsem si k narozeninám přál. A vyplatilo se. A ještě jedu v sobotu s maminou do Hradce, půjdeme nakupovat hadry, zajdeme si do kina a přežereme se v Mekáči. Tyhlety výlety vážně miluju. Možná, že si za našetřený peníze koupím nový simse, asi Život v bytě.
Snad se mnou zdílíte radost z internetu. Znamená to, že tu budu prakticky pořád, budou tu pořád nové články (nejenom na mém hlavním blogu, ale i na vedlejších /povídkový blog najdete ZDE, a blog o filmech a seriálech ZDE /). Ale taky se budu muset učit, uklízet si pokoj, někdy se budu chtít dívat na bednu nebo hrát simse. A taky jsem se přihlásil do ŽvB. Ale aspoň jeden článek denně sešmolím (o víkendech samozřejmě víc).
To jsem se zase rozepsal!

Tak Zatím,
Váš Moos!!!

Tak takhle nějak se cítím! Doufám že mi tahle nálada vydrží i na zejtřejší testy :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.