! Kopírování ZAKÁZÁNO !
                           Reklamy SEM !!!
           E-mail{P.Malach14@gmail.com}autora
                 Chceš být v oblíbených? Napiš!
                    Povídkový blog najdeš ZDE!
Blog o filmech a seriálech najdeš ZDE, ale je v rekonstrukci!


Opožděná návštěvnost (jak jinak)

13. dubna 2011 v 14:06 | Moos
Než se do mě s plnou vervou pustíte, že na blogu jsem neaktivní, nikdo sem nechodí, na jednotlilých rubrikách se hromadí prach a tabulky návštěvnosti zaznamenávají nulu, rád bych se omluvil. Z většiny to není moje vina (ale nějaká ta vina se na tom taky najde).
Zhruba před měsícem jsem od svého strejdy dostal počítač, nijak nový, docela starý, bez internetu s operačním systémem Windows 2000. Ale já jsem byl nadšený. To víte, každý den se vám nepoštěstí, že k vám přijede váš příbuzný, který je po většinu roku za naprostého idiota a pak se chová jako Santa Claus a už vůbec by se vám nesnilo o tom, že od něj dostanete tu věc, kterou jste si tak usilovně přáli už několik let.
Se svým počítačem (ano, můžu se pyšnit, že počítači můžu říkat svůj počítač) jsem celkem spokojený, jde na něm hra The Sims 2, je tam Word, takže vesele dál píšu povídku SSMČ, kterou stále nosím sebou na flešce (kterou jsem určitě co nevidět přidám, aby jste si mohli počíst o dalších trablích mladé čarodějky Alice Carterové) a taky se ten počítač neseká tolik jako ten, na kterém právě teď jsem. Totiž na počítači mého bratra, který kdysi býval můj a předtím zase mamky a předtím zase náš společný s bratrem (uznávám, že je v tom trochu chaos). Tady je net, ale ú-d-ě-s-n-ě se to tu seká a já musím půl hodiny čekat než se načte hlavní stránka blogu.cz .
Je středa, což znamená nejhorší předmět v dějinách, ale taky krátkou školu. Takže mám čas vypsat vám tu nějaké detaily z mého intimního života .
Je tolik věcí, které mám dopisovat (asi milion témat týdne, povídku, výžblepty, ankety, pozměnit design, návštěvnost,...) a ani nevíte jak hrozně rád bych vám to sem vypsal abych se mohl kochat dalším měsícem, který by byl nabitý suprovými články. Ale Internet zřejmě na svém počítači budu mít až na moje narozeniny (16. května) a to ještě budu rád, že ho budu mít na ten den.
Koukám, že jsem se nějak rozepsal a rozepsal bych se rád ještě víc, ale jaksi nemůžu zaERRORovat celý blog.cz . Hned jak budu mít net, lidi, tak to se těšte, myslím, že ani nebudete stíhat klikat na názvy článků. Možná že stíhat budete, ale slibuju, že se uklikáte. Okamžitě všeho nechám, učení, úklidu pokoje (který na mě taky čeká podstatně dlouho), všech nepodstatností a budu jenom psát, psát a psát ...
Ach ... ale musím se probudit ze světa šťastné ideality a dát sem taky hlavní věc tohoto článku. A to návštěvnost za X týdnů. Shrnu to všechno dohromady, abych se neupsal, takže návštěvnost tu bude asi tak za celý měsíc, ale to je fuk. Ke každému dni napíšu celkový součet za celý daný časový úsek a pak to všecko sečtu :D, doufám, že z toho nejste tak zmatení jako já. Tak já se do toho dám.

Návštěvnost 21.3. - 10.4. 2011

Pondělí - 8
Úterý - 5
Středa - 5
Čtvrtek - 5
Pátek - 13
Sobota - 2
Neděle - 10

Celkem: 48 návštěv :)
Všímáte si toho? Já jo a utěšující to teda není ... Ale kdo by se tomu taky divil, že ...
No tak nic, děcka, ale já už asi končím. Těšte se na další článek, který se ztrácí v nedohlednu ...
Na připomenutí ...


Krásná ukázka mé nejpovedenější grafické prácičce provedené v obyčejném windowsovském malování ...
P.S. - Hezky barevná návštěvnost co? Jo jo, kdyby u toho tady alespoň šla změnit barva ... :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ajvi Ajvi | 14. dubna 2011 v 18:41 | Reagovat

Ahoj Moosi, chci Tě jen upozornit na můj nový blog, kde mám povídky...http://ajvi-stories-blog.blog.cz/. Mimochodem opět povedený článek :-)

2 Moos Moos | E-mail | Web | 15. dubna 2011 v 8:53 | Reagovat

Ano, ano, o tvém novém blogu mě informovala Bára dneska o Matice, takže jsem s tvým ďábelským plánem obeznámen :-D . Děkuju za pochvalu článku a na tvůj nový blog se hned mrknu a dám si ho do oblíbených ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.