! Kopírování ZAKÁZÁNO !
                           Reklamy SEM !!!
           E-mail{P.Malach14@gmail.com}autora
                 Chceš být v oblíbených? Napiš!
                    Povídkový blog najdeš ZDE!
Blog o filmech a seriálech najdeš ZDE, ale je v rekonstrukci!


Čarodky, aneb další noc na cucky!

30. dubna 2011 v 11:50 | Moos |  Výplody autorovy choré mysli
Hahá :D Už jenom ten název mě rozsekal. A to jsem to přitom vymejšlel já ... No ... nebudeme se tu zabývat mými mentálními myšlenkovými pochody a přejdeme rovnou k věci!
Bratr jel na zápas v házené, což by mě samo o sobě absolutně nezajímalo, jelikož s bratrem žijeme ve vzájemné ignoraci. Ale při oznámení, že se vrátí až zítra, mě tato čerstvá informace začala zajímat. Bratr není přítomen = dlouhá noc u počítače s internetem. Takže asi brzo obesemeskuju Ajvi, aby mohla začít další FB party.
Pokud jde o informace, které se v posledních dnech šíří světem, přijdou mi docela zajímavé. Například svatba Kate a Williama je podle mě událost roku. Každý slaví jak může, že je princ Anglie konečně ženatý. Když jsem se včera díval na televizní noviny na Nově, nejvíc mě asi rozsekaly kondomy s Kate a Williamem :D ! Ne, vážně, přeju jim, ať to dlouho vydrží, a mohlo by se brzo narodit princátko Anglie, ať máme kondomy i s ním :D !
No a další událost, týkající se dnešní noci jsou ČARODKÝÝÝÝ! Oslavíme to v originálním stylu, půjdeme si s mamá opíct buřta na zahradu :D . Pokecáme, nažereme se a pak půjdeme zpátky domů! Čarodky jsou podle mě bezva svátek, i když ho spousta lidí neslaví. Škoda, že se v ČR neslaví Halloween :( !
Jo a taky, musím vám zdělit takovou super novinku, o které zřejmě spousta z vás ví, ale stejně jí sem musím přidat. Je na světě nový trailer k HP 7, část 2!!! Pro představu ho sem dávám, aby jste se měli čím kochat :D !


ÁÁÁ! Je boží, co? Už se na film strašně těším, i když v den půlnoční premiéry ČR budu na táboře, nenechám si to ujít :P! Nejlepší scéna je, jak Molly bojuje s Bellatrix! A jak tam ty dva padaj! Harry a Voldik! No, jsem na to docela zvědavej !!!

Jo, a ještě k tomu, co od dnešního dne a prodloužené noci můžete očekávat. Dneska se budu věnovat především mému povídkovému blogu, protože tam potřebuju přetáhnout celou povídku SSMČ, dát tam ty moje nové, přidat jednorázovky ... čeká mě spoustu práce, ale nic neslibuju, vím, že to většinou nedodržuju :-/ ...

Tak zatím, Váš Moos !!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.