! Kopírování ZAKÁZÁNO !
                           Reklamy SEM !!!
           E-mail{P.Malach14@gmail.com}autora
                 Chceš být v oblíbených? Napiš!
                    Povídkový blog najdeš ZDE!
Blog o filmech a seriálech najdeš ZDE, ale je v rekonstrukci!


Ach to blogování ...

15. dubna 2011 v 9:16 | Moos |  Výplody autorovy choré mysli
Ach to blogování ...

Děcka, vážně, poslední dobou mi ten svět příjde bez chuti. Bez koření, které tak miluju. Prostě bez šťávy (jak říká naše lektorka herectví). Každý den ráno v šest hodin vstanu a nechám se vtáhnout do víru obyčejného všedního dne. Škola, domácí práce, učení, psaní úkolů, koukání na TV, spaní .... a tenhle koloběh se opakuje pořád a pořád dokola, bez jediného zážitku, kerý by mi něco přinesl.
Vážně neuvažuju o sebevraždě, nebo změně životního stylu, ale chtělo by to něco novýho, něco, co by to ten můj život rozsvítilo. Tyhlety depky mě provázejí každé určité období v roce. A vždycky se z nich nějak vysekám, ale mám obavy z toho, že se mi to letos nepovede a budu v tom až do konce svýho pesimistickýho života. Už mě na každém kroku provázejí ty filozofický keci. Jako třeba předevčírem .... Šel jsem sám nahoru po schodech směrem k naší třídě a tu mě napadne naprostá debilita, že jsem v týhle obrovský cihlový budově jako ve vězení, jako papoušek ve zlatý kleci, kterej prostě nemůže roztáhnout křídla a odletět. Deptá mě, že mám depky a depky zase deptá to, když nemám depky. Je to k zbláznění a dost silně uvažuju o tom, jestli náhodou už blázen nejsem.
Těším se na dospělost, kdy si konečně budu moct dělat co budu chtít a prostě žít svým životním stylem, který mě naplňuje neznámou drogou, které říkám dopamin (ale asi je to něco jiného, co jsem někde pochytil) ....

Vnímáte mě? Já zase odbočuju od hlavního tématu. Že se mi stýská po blogování, stýská se mi po nepopsané bílé stránce, která čeká na to, až jí popíšu svými nesmyslnými kecy, stýská se mi po komentářích, které mě potěší, rozhněvají, nebo rozesmějí. Stýská se mi po nápadech, které dostávám, když titulku blogu zapínám. Pane na nebi, já se sebou budu muset vážně něco dělat. Už začínám i básnit. HELP IN EVERYDAY LIFE! A dneska mě čeká tělák .... Bože, za co mě trestáš! Chci žít!!!P.S. - Tahle písnička mě vždycky potěší. Miluju tu kapelu! SUM 41!

P.P.S. - Psáno o hodinách informatiky, takže se omlouvám za hrubky, nesmyslný výrazy nebo psychotický kecy.

Moos
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 terira terira | Web | 27. prosince 2013 v 16:34 | Reagovat

super písnička a podívej se prosím na můj blog :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.