! Kopírování ZAKÁZÁNO !
                           Reklamy SEM !!!
           E-mail{P.Malach14@gmail.com}autora
                 Chceš být v oblíbených? Napiš!
                    Povídkový blog najdeš ZDE!
Blog o filmech a seriálech najdeš ZDE, ale je v rekonstrukci!


300 a kousek

22. dubna 2011 v 12:13 | Moos
Pohledem jsem zavadil o počítadlo návštěvnosti. Jako idiot jsem hleděl na celkovou návštěvnost. S pocitem, že mám halucinace jsem si promnul oči a několikrát jsem zamrkal. Ano, je to tak, pomyslel jsem si. Na počítadle blikalo čísílko 320 návštěvností. Někdo by si možná řekl, že je to návštěvnost poněkud nízká, takovou návštěvnost některé blogy schrastí za několik málo dnů.A to mi přijde nespravedlivé ... Co si o tom myslíte Vy? Moje další "návštěvností názory" si můžete přečíst v CČ!Účet na blogu.cz si může v dnešní době založit prakticky každý. Ať je to kluk, nebo holka, ať je to skoro batole, nebo letitý senior. Stačí, když máte počítač, připojení k internetu, e-mailovou adresu, základní počítačové zkušenosti a talent ve psaní (ne)záživných článků. A to poslední právě mnoha lidem chybí.
Většina blogerrů a blogerrek si zvyšuje návštěvnost tím, že si dávají reklamy na blogy ostatních a doufají, že tak získají větší návštěvnost. Většinou si reklamy dávají na blogy, které mají slušnou návštěvnost a ne na blogy, které jsou v provozu třeba jeden den. Podle mě je to hnusárna největší.
Další věc, která mě hodně štve, jsou články o ničem. Například videa. Napíšete název songu, ukázky na film, nebo videa a přes youtube.com vložíte ono video. A jeden článek je na světě.
Neřeknu ale, když se rozepíšete. Dáte tam video své oblíbené kapely a začnete o ní třeba psát, nebo začnete vypisovat, co cítíte, když si tu písničku pustíte, nebo začnete psát o členech kapely (tohle je samozřejmě jenom příklad). To mi příjde taky hnusárna. Tyhlety blogy zabírají tabulky v rekordních článcích, i když při tom vlastně nic neudělali, žádnou pořádnou blogerrskou práci, která by stála za dobré počtení.
Další věc, co mě sere (pardon za to slovo, ale to mě sere vážně hodně) je kopírování. Ty idiotní debilové, který nemaj vlastní nápady ať táhnou a nepřivlastňujou si zásluhy jiných. Na mém blogu je v horním boxu jasně napsaný, že je kopírování ZAKÁZANÝ! A jestli uvidím někde na netu okopírovanej článek z mýho blogu, navštívím blog.cz/report a Vy víte, co bude následovat. Vážně, kopírování je hnusárna. Neřeknu, když se díváte na bog někoho jiného a uvidíte skvělý nápad, například RPG (dávám příklad). Ale neokopírujte to přesně, jenom ten nápad a zapojte do toho svojí originalitu, protože ta lidi zajímá.
Já osobně se pokouším psát články kvalitní, ještě nikdy v životě jsem na svůj blog (nebo na svůj povídkový blog) neokopíroval jediný článek.
Těch "návštěvnostních podvodů" je samozřejmě víc, ale nechci je sem všechny vypisovat, hrozilo by, že bych z toho poblil obrazovku.
Doufám, že bude čím dál tím víc kvalitních blogů a poctivývh blogerrů a blogerrek.NEKOPÍRUJTE, BUĎTE ORIGINÁLNÍ!

P.S. - Děkuju všem návštěvníkům mého blogu za komentáře, rady a názory, které mi poskytují !

Váš VY-blogovaný Moos
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tajny Tajny | E-mail | Web | 1. března 2012 v 14:03 | Reagovat

Super, blog. Jdu ještě něco počíst....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.