! Kopírování ZAKÁZÁNO !
                           Reklamy SEM !!!
           E-mail{P.Malach14@gmail.com}autora
                 Chceš být v oblíbených? Napiš!
                    Povídkový blog najdeš ZDE!
Blog o filmech a seriálech najdeš ZDE, ale je v rekonstrukci!


Puberťačka

1. března 2011 v 16:34 | Moos |  Recenze
Puberťačka -

Rok premiéry - 2008
Země natáčení - USA
Délka - 98 minut

O čem film je -
Poppy Mooreová má přesně takový život, jaký by si přála asi každá pubertální dívka. Má bohatého otce, který jí koupí to, co chce, má tolik kluků, kolik jen chce a žije si štastný a žoviální život ... Až do chvíle, kdy si z věcí tátovy nové přítelkyně s kamarády udělá hrací hřiště a skočí s nimi z útesu.
Poppy je násilím odvlečena na anglickou internátní školu, která se jí vysloveně hnusí. Všude naškrobené uniformy a vzorně srovnané učební pomůcky. Ihned si proti sobě poštve školní předsedkyni Hariett, která se svými společnicemi (které jí také slouží jako otrokyně) chystá na Poppy plán pomsty.
Poppy se seznámí s dívkami, s kterými je na pokoji a společně vymýšlejí způsob, jak dostat Poppy před Čestný soud a tak jí zařídit jízdenku zpátky do své milované domoviny (jsou samozřejmě na straně Poppy, jenom jí pomáhají aby byla šťastná).
Společně s kamarádkami vyráží Poppy do města, aby se připravili na maškarní ples, na kterém má Poppy v plánu sbalit ředitelčina syna a tak jí naštvat k nepříčetnosti.
Poppy se s Freddiem natolik zblíží, že si uvědomí, jak moc ho miluje a jak má ráda i internátní školu, na které minulý měsíc studovala. Poppy se začne věnovat lackrossu, místnímu sportu, který je mezi děvčaty velice oblíbený.
Jednoho dne však Poppy jde do kuchyně aby si o všem popřemýšlela a škrtá si zapalovačem. Omylem však zapálí ubrus. Když oheň uhasí, jde pryč ale o několik minut později se po celé škole rozšíří požár a všechny dívky z internátu musejí být evakuovány. Poppy lituje toho, že založila oheň, ale přitom ví zcela určitě, že oheň uhasila.
Při jedné pochůzce školy Poppy objeví fotografii svojí matky jako kapitánku lackrossového týmu, stojí přesně na stejném místě jako ona.
Poppy se dostala před Čestný soud a čeká na to, až si zbalí kufry a pojede zpátky do Los Angeles, odkud přišla. Avšak, nečekaná shoda událostí napomůže tomu, aby pravda vyplula na povrch a Poppy s celou školou zjistí, že požár založila Hariett, která chtěla, aby byla Poppy vyloučena ze školy.
Poppy šťastně studuje na internátní škole se svými nejlepšími kamarádkami a jejím klukem snů ...

Hodnocení -
Děj - 7
Originalita - 9
Kvalita - 9
Dabing - 6
Herecké obsazení - 10
Hudba - 9
Napětí - 9
Akce - 9
Vtip - 7
Romantika - 6
Celkové hodnocení - 81/100

Film online ke shlédnutí - ZDE

Obrázky -

Poppy těsně po příjezdu na internátní školu.

Poppy se svými přítelkyněmi.

Poppy s Frediem.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.