! Kopírování ZAKÁZÁNO !
                           Reklamy SEM !!!
           E-mail{P.Malach14@gmail.com}autora
                 Chceš být v oblíbených? Napiš!
                    Povídkový blog najdeš ZDE!
Blog o filmech a seriálech najdeš ZDE, ale je v rekonstrukci!


Téma týdne - Rasismus

24. února 2011 v 17:24 | Moos |  Témata týdne
Aloha,
zase píšu nějaký ten článek. Ano, vím, že mám hóóódně restů (Tři Témata týdne, nějaké recenze, možná bych konečně mohl připravit nějakou bleskovku, nesmí chybět první videoklip AL, taky nějaké ty výžblepty a další kapitolu k Sebraným spisům mladé čarodějky), tak se do toho hned dám. Ale ještě předtím vás chci informovat o nabídce, třeba přímo pro Vás.
Posledních několik dnů jsem se nezastavil prakticky nad ničím jiným, než abych našel návod na to, JAK udělat klikací ikonku, kterou bych si dal pod menu a hurááá, byste si ji mohli dávat na Vaše blogy taky. Jenže mně to prostě NEJDE! A proto, vás pozemské bytosti žádám o maličkost a to takovou, abyste mi na můj e-mail ( P.Malach14@gmail.com ) zaslali hotovou ikonku (nějakou malou, takový ten můj styl, nejlépe černo-bílo-zelená barevná kombinace).
Jako odměnu pro vás chystám zařazení do Oblíbených stránek (toho, kdo už v nich je jmenuji svým spoluadministrátorem, který mi každý měsíc může poslat článek (i s obrázkem, případně anketou) a já ho potom zveřejním, samozřejmě s Vaším podpisem a do Vaší Rubriky.
No a další odměna, trochu vám zvýším návštěvnost blogu, řeknu o něm všem svým blogovým přátelům, adresu vašeho blogu dám i na FB, doporučím ho známým bloggerům, ...
No neberte to.
Takže hotové ikonky posílejte na mail, každá ikona mě potěší a na každou z nich odpovím!
Ale teď k Tématu týdne, k Rasismu.

Rasismus, nóó ..
Je to podle mého názoru docela hnus. Jen si to vezměte, narodíte se do cikánské rodiny. Jste ale hodní, neublížili byste ani mouše. Jste asi jako každý normální běloch. Ale to, že máte jinou barvu pokožky je asi jako kdybyste měli na čele nalepenou cedulku "Kopni si do mě". Ostatní vás kvůli tomu urážejí, máte jen malou hrstku kamarádů, která je přesto jako stará hra Vrchcáby. Taky nevíš, kde skončíš po příštím kole.
Všichni různopleťový ale nejsou takový (promiňte mi ten název, ale příjde mi to docela legrační). Někteří jsou přesně pravý opak (a je to věru většina romů). Nadávají vám do "bílý tlamy", zbili by vás tak, že by z vás krev tekla proudem. Všichni ostatní je respektují a přibližují se k nim jen z veliké dálky. Kolem sebe mají vrstvu lidí, ti, kteří jsou tak ubozí a nedokážou zazářít sami, nebo tací, kteří jsou takový srabi, že by se do vás nepustili s pořádnou partou nabušenců.
To je dost zobecněný názor na Rasismus a já ho taky cítím trochu jinak.
Já osobně nesoudím člověka ani podle vzhledu, ani podle jeho barvy pokožky, ani podle jeho sexuální orientace, ani podle toho, jak bohatou rodinu má.
Soudím ho podle toho, co je pod tou vrstvou, co dotyčnému nadělila příroda. Hodnotím ho takového, jaký je. Jestli je milý, nebo agresivní, jestli je učenlivý, nebo líný, jestli je přátelský, nebo samotářský.
Buďte takoví, jací ste. Protože toho si spousta lidí nejvíce váží.
Váš věrný Moos.
Bílej proti Černýmu (:D luxusní poníci)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.