! Kopírování ZAKÁZÁNO !
                           Reklamy SEM !!!
           E-mail{P.Malach14@gmail.com}autora
                 Chceš být v oblíbených? Napiš!
                    Povídkový blog najdeš ZDE!
Blog o filmech a seriálech najdeš ZDE, ale je v rekonstrukci!


E-mail do neznáma

26. února 2011 v 17:27 | Moos |  O blogu
Ne, nemohl jsem to dál snášet. Sebral jsem poslední zbytečky odvahy a rozhodl jsem se napsal e-mail na blog.cz . Proč tolik zmatku? Proč dělám z komára velblouda? Dozvíte se níže, kde najdete e-mail, který jsem právě odeslal na e-mail blogu.cz ...


Dobrý den,
jmenuji se Pavel Malach a doposud jsem s blogem.cz neměl sebemenší problém. Máte dobré nápady, super témata týdne, hezké provedení hlavního designu, ale poslední dobou mě něco kazí moji blogovou (dá se říct) že kariéru.
Mám skromný blog (www.x-moos-x.blog.cz), se skromnou návštěvností a skromným designem. Blog bude slavit čtyří měsíce, autor se blogu věnuje jak se dá. Ale změny v záložce Články mi přidělaly mnoho starostí a zbytečné práce navíc.
Například mi do textového editoru nejdou vkládat obrázky i za předpokladu, že za pomocí vaší rady vymažu vyrovnávací paměť.
Jako další problém vidím to, že se mi na blogu nezobrazují ENTERy (například chci pro přehlednost oddělit text od názvu článku, nebo obrázek od podpisu).
Ankety mě taky zlobí, vždycky jednou za čas podpořím nějakou anketu na mém blogu jedním kliknutím, ale poslední dobou jako by se moje hlasy do anket vůbec nezapočítávaly.
Mrzí mě to, protože bloguju něco přes čtyři roky (vystřídal jsem mezitím spoustu blogů) a myslím si, že nejsem sám, koho některé změny nepotěšily.
Budu rád, když se mi někdo ozve a nebude mě přehlížet jako dotěrný hmyz, který za chvíli s obtěžováním přestane.
Já tu totiž nejsem sám, stojí tu také spustu dalších blogerů.

P.S. - Doufám, že jste si z toho něco vzali, a můj názor pomůže k tomu, aby jsme všichni spokojeně mohli hlasovat v anketách, vkládat obrázky, a dívat se na to, jak náš blog vzkvétá ...

P.P.S. - Předem se omlouvám za pravopisné chyby, nejsem žádný češtinář ;).

Váš věrný (kapánek rozzuřený) Moos.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Marketka Marketka | 27. února 2011 v 0:31 | Reagovat

Hele ale jestli sis tenhle blog zalozil v prosinci tak čtyři mesice slavi až v dubnu. Teď v breznu to mas tri měsíce. Vypadá to ze nejsi cestinar ani moc dobry matikar.

2 Moos Moos | E-mail | Web | 27. února 2011 v 13:36 | Reagovat

Milá Markétko (vážně originální přezdívka), JÁ tu nejsem za toho, kdo neumí matiku.
Prosinec, leden, únor, březen. TO JSOU MĚSÍCE ČTYŘI. Ona má matematika mnoho odvětví a podle toho, z jakého úhlu to vezmeš.
Pokud to vezmeš na čisté měsíce, jsou to měsíce čtyři. Pokud to však spočítáš (jak jsi to provedla ty) vyjdou ti měsíce tři.
A ocenil bych, kdyby jsi mě neurážela, já tě taky neurážím.
Náhodou mám z matiky za jedna a z češtiny za dvě, protože jsem na češtinářku drzej jako vrata vod chlíva.
Rád bych viděl tvoje slohové práce, když ti za zády funí tvůj mentální bratr a nemáš na to špetku klidu, když ti u hlavy řádí zběsilej křeček.
Jinak přeju hezký den, Markétko, a příště buď tak loajální a dej sem odkaz na tvůj blog, rád se podívám na profesionální matikářku a češtinářku.

3 Krasivija Krasivija | Web | 15. března 2011 v 22:37 | Reagovat

No, s těma ENTERama mám taky problém.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.