! Kopírování ZAKÁZÁNO !
                           Reklamy SEM !!!
           E-mail{P.Malach14@gmail.com}autora
                 Chceš být v oblíbených? Napiš!
                    Povídkový blog najdeš ZDE!
Blog o filmech a seriálech najdeš ZDE, ale je v rekonstrukci!


Téma týdne - Sebevražda

29. ledna 2011 v 16:05 | Moos |  Témata týdne
Ahoj, ahoj, ahoj!
Yééép! Tak co, jak se máte? Jak spíte? S kým chodíte? MUHAHAHA! Váš psychopat se vám opět ozívá a přináší sebou zbrusu nové výžblepty autora blogu, tentokrát na téma Sebevražda (jo to mě fakt hicuje /myšleno ironicky/)!
Takže čtěte, čtěte, čtěte a komenťete! ;) Tákže sebavražda jó? Moment, moje mentální světélko které mi připomíná věci, na které jsem zapomněl se znovu rudě rozblikalo (je škoda že NIKDY nepřipomene na CO jsem zapomněl), no tak vzpomínej ty hlavo děravá (jéj tohle přirovnání používali před mileniem za opicema /tohle je první příznak že je se mnou něco v nepořádku (jako že neni v pořádku oproti normálnímu pořádku /DOST, tohle je vedlejší věc, soustřeď se na to světýlko/)/). Takže ano ano, už to šrotuje ... JO!
 Googluju adresu www.blog.blog.cz a už na mě zkákají nějaký články. Ano, tady to je, Téma týdne - Sebevražda. Zběsile klikám na titulek článku a už se prodírám anketou ... rozhoduju se mezi několika skvělými tématy. Nakonec volím rozlosováním Plave mýdlo po Vltavě téma Barvy.
 Chmmm .. vede Noční obloha ... SUPER! Dobrý téma! Konečně! No nic, přejdu k věci.

 Sebevražda ... no popíšu to z několika úhlů.
 Ten první úhel je Sebevražda z pohledu mého (dosti originální, což). No, já bych se nikdy nezabil. I když jsem sebevíc nasranej na celej můj zbabranej život, neudělal bych to. Tam někde (opravdu hluboko) v duši mi to v těch nejhorších situacích připomíná: "Snad bude líp!" No a když ne, zabít se přeci můžu vždycky, ne? Tak proč s tím nepočkat a neužít si ty nádherný chvíle jako jsou západy a východy slunce (miluju)! Další bod, proč jsem ještě neřekl světu sbohem a nenechal po sobě jen krvavou skvrnu na podlaze je ten, že chci pracovat jako psycholog. Psycholog, no, taky bych jednoho potřeboval (ušklíbne se), a chci jím hlavně být (nejenže má balíky prachů prakticky za nic a nejenže má to nejpohodlnější křeslo v okrese /Cháchá/) ale hlavně proto abych odpomohl dalšímu psychoušovi aby se zabil (né vážně, co když ten dotyčný měl jako osud vymyslet křeslo s vestavěnýma masážema a dovozem cheeseburgrů z Meka?)! Takže, to je ten první úhel! Jen co najdu úhloměr šupajdím napísat další!

 Druhý úhel (žovielně si odkašle).  Nóóó ... zlomil se mi úhloměr drazí (V překladu: Došli mi nápady vy malí nevychovaní parchanti! :D). Takže se těšte na další PSYCHO články od vašeho MOOSE :D!

Loučí se s vámi Váš Psycho-Moos!

V podobným kanclu vás jednou umučím svejma kecama (cháá /ale ten koberec je příšernej/)!

Ano nebo ne? Stisknout nebo ne?

Taky trochu tý brutalitky ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.