! Kopírování ZAKÁZÁNO !
                           Reklamy SEM !!!
           E-mail{P.Malach14@gmail.com}autora
                 Chceš být v oblíbených? Napiš!
                    Povídkový blog najdeš ZDE!
Blog o filmech a seriálech najdeš ZDE, ale je v rekonstrukci!


Téma týdne - Paranormální jevy

17. ledna 2011 v 17:51 | Moos |  Témata týdne
Aloha :),
GRRáůůů! Zase jsem to nestihl v limitu :D. Ale ... no, řekněme že témata začínají být tak trochu ... nemastná, neslaná? Abych se opravil. Témata jsou dobrá, ale většina z vás vybírá naprostý hovadiny! Ještě, že to na tento týden vyhrál Český jazyk, i když to není taky zrovna špičkový téma. Příští týden nás ale čeká Sebevražda, protože hlasování s Českým jazykem bylo o pouhý jeden hlas.
Pokusím se tedy sesmolit něco na Paranormální jevy. Čtěte ;)!Paranormální jevy ... dost obecný pojem, nemyslíte? Jak má člověk vědět, jestli má psát o Ufu, vlkodlacích, upírech nebo dracích? Ale, když jste si to vybrali, máte mít.
Paranormální jevy, jsou jevy takové které si nedokážeme logicky vysvětlit. Samozřejmě jsou ale věci, které se nedají logicky vysvětlit, a nejsou to ani paranormální jevy. Například moje a Cassiina mentalita :D (omlouvám se Cass).
No, aby tenhle článek nebyl příliš krátký, napíšu vám takový menší přehled o tom, co si já myslím o třech najznámějších "Paranormal activity" :D.

Upíři -
Upíři jsou podle mě bezva. Maj velký a bílý zuby, což jim zaručuje, že už nikdy nemusej k zubaři (nesnáším je /hlavně ty jejich injekce/). Navíc hezky voněj (po čokoládový axině :D), jsou silný, maj mrtě oči ;)! Taky jsou tajemný, nosej dlouhý černý pláště (většina) a nejlepší na tom je ... ŽE VÁS VYSAJOU JAKO RAJČÉÉÉÉ! :D
Existence ?! - 50 na 50 : V Častolovicích našli "upíří" kostry pohřbené za hřbitovní zdí, hlavou k zemi (to aby jim mohl celej svět políbit prdel) a se zuby do tygřích špičáků (kočička, která ráda škrábe :D :D :D).

Vlkodlaci -
Vlkodlaci jsou podle mě tak trochu OUT. Za prvé jim však musíme dát plus, maj stejný zuby jako upíři! Ale smrděj jak zmoklý slepice a navíc jsou chlupatýýýýý (odporný). Navíc jim šíleně páchne z dutiny ústní (bodeť by ne když žerou takovej hnus jako lidskou žluč)! Jsou sice taky silný, ale nevim, nevim! :D Upíři jsou lepší :P
Existence ?! - Mam vědět já? :D Ne, vážně, možná jo ;)! Až mi ho někdo přinese doma na vodítku, uvěřím! :D

UFOo. -
UFO, ty zelený sedmiruký bestie s tisícema očí (jsou ještě horší než vlkodlaci). Nemaj velký bílý zuby, nejsou silný, nemaj hezký oči, nevoněj. Jsou smrdutý, lepkavý, zelený a z jiný planety. Ne díky. Pokud chce někdo super lepivou žvejku s příchutí něco-neznámého-zeleného, jste na jejich planetě vítáni :D!
Existence ?! - No, podle mě to nebudou ty skákající hrušky (viz výše :D), ale něco tam někde je! :P

Tak jsméé u koncéé :D Vypsal jsem vám tu svojí Paranormal duši, a teď se musím odebrati k psaní dalšího článku ;)!

Váš Para-Moos!

P.S. - A pamatujte! Nikde není bezpečno! MUHAHAHA!

P.P.S. - Přidávám obrázky :D

Vampire
GRaůůů :D

Werewolf
Aůůů! :D

UFO
Blink :/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cassie Cassie | Web | 17. ledna 2011 v 19:36 | Reagovat

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :-D :-D :-D Ne, ne, ne! Zabil, zabil, zabil! *Cassie otírá slzy smíchu aby viděla na klávesnici* :-D Jedinný co k tomu můžu říct je; :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D

2 Moos Moos | E-mail | Web | 18. ledna 2011 v 15:21 | Reagovat

:D :D :D Díky moc :D Rozesmát Cass, to už něco znamená! ;)

3 Benedikt Benedikt | E-mail | Web | 28. září 2011 v 3:13 | Reagovat

Pěkný....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.