! Kopírování ZAKÁZÁNO !
                           Reklamy SEM !!!
           E-mail{P.Malach14@gmail.com}autora
                 Chceš být v oblíbených? Napiš!
                    Povídkový blog najdeš ZDE!
Blog o filmech a seriálech najdeš ZDE, ale je v rekonstrukci!


Téma týdne - Český jazyk

17. ledna 2011 v 19:03 | Moos |  Témata týdne
Alohá,
:). Tak jsem se do toho nějak dal. Nejenom, že jsem dopsal svůj "dluh" minulé téma týdne, dokonce jsem se pustil do nového, Český jazyk. Prosím potlesk! :D
Tak přejdeme k věci, velevážení.Český jazyk ?! No ... o čem mám psát mi asi nikdo neřekne :D. Obecně má tento pojem víc významů (jako poslední dobou všechno).

Nejdřív si vezmeme český jazyk jako takový, kterým mluvíme, píšeme a vyjadřujeme se tady, u nás (ne doma :D) v České republice. Osobně si myslím, že čeština je jeden z nejhezčích jazyků. Dokážeme prahobyčejnou větu vyjádřit tolika způsoby a možnostmi, že angličané zůstanou stát s otevřenými ústnímy dutinami a vyvalenýma očima. Navíc se česky moc hezky čte (můj názor, i názor některých angličanů).
Ale nesnáším lidi, jednoho typu.
Nevadí mi lidi, kteří jsou spisovní, ani mi nevadí lidi, kteří píšou tak jako já (mišmaš - někdy spisovně, někdy ne). Dokonce mi nevadí ani lidi, kteří mluví nespisovně a někdy vulgárně (protože tak mluvím i já :D). Vadí mi lidi kteří píšou takhle, a věřte že to velice nerad dávám na můj blog.

AcHoJKy, MaSh UZhAAsnYy BloGhYSeK, NaDHerA!

NESNÁŠIM! S těmahle lidma do gulášovky (kterou stejně nejim). Určitě používají Vypatlátor (s tímto věru "zajímavým" /ve skutečnosti velmi odpudivým/ programem mě seznámila Cass :*). Nechápu, jak takhle může někdo psát. Hrůza, hnus, bléé!

Přejdeme k druhému významu tohoto slova. Český jazyk, jako předmět ve škole. Mě osobně čeština docela baví, i když aktuálně probíráme v mluvnici Slovesný vid a Slovesné třídy (e,ne,je,í,á - pokud vám to něco říká a chodíte do osmičky nebo jste starší). Hodně mě ale baví literatura (sám bych se jednou chtěl do čítanky dostat) a sloh (vypravování, a ta hrůzná osoba mi dala za dvě, že prý to bylo "bez šťávy" /ta má šťávy asi přebytek/).

Poslední význam tohoto slova, který mou mentální inteligenci napadl běhěm psaní, je český jazyk, jako náš jazýček :D.
Pokud jde o můj jazýček, je velmi mlsný (zrovna teď si smlsává na miňonkách a zapíjí to čajem s MEDÉÉÉM). Miluju cheeseburgery, colu a žvejky (plus pizza, těstoviny, čína, hranolky, saláty, ...) ! Znám lidi, co jsou tak nenažraný, že by snědli celej Mc donald (nezdá se vám že vám to někoho připomíná? :D). No nic, budu končit a nebudu vás unavovat svýma nudnýma bláznivýma kecama!
Tak alelůja! A co váš jazýček ;)?

Váš Mc Moos!

P.S. - Přidávám pictures!

Book
:D Nemůžu z tý žirafy :D :D :D

Jazyk
Jahoda ;)

Cheeseburger
Tolik playnů pohromadě ... MLASK
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cassie Cassie | Web | 17. ledna 2011 v 19:50 | Reagovat

Mmm, dostala jsem z Tebe hlad :-D Och, ty jsi mně zmínil v článku, jak dojemné a osobák, které píšou písmem alá vypatlátor bych zlámala prsty :-D

2 Moos Moos | E-mail | Web | 18. ledna 2011 v 15:20 | Reagovat

[1]: Ze mě :D? A hlad :D? Myslíš spíš s z těch playnů ne,(slintá) :D! Jinak vypatlátor si můžou ty "milé osůbky" strčit do zadní části těla!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.