! Kopírování ZAKÁZÁNO !
                           Reklamy SEM !!!
           E-mail{P.Malach14@gmail.com}autora
                 Chceš být v oblíbených? Napiš!
                    Povídkový blog najdeš ZDE!
Blog o filmech a seriálech najdeš ZDE, ale je v rekonstrukci!


Úvod do mého (ne)skromného života

30. prosince 2010 v 20:27 | Moos
Hned ze začátku. Nebudeme si celý příběh lhát do kapsy a tvrdit, jaký to mám skromný a obyčejný život. Ve skutečnosti je až nad hranice neskromných možností. Říkáte si proč? To vám hned vysvětlím ...

První bod mé neskromnosti spočívá ve faktu, že jsme celá naše rodina kouzelníci. Já to zatím nemám oficiální, protože mi nepřišel dopis ze školy, ale nějaká jednoduchá kouzlíčka s tátovou hůlkou zvládám s přehledem.
Táta pracuje na ministerstvu kouzel, je vedoucí odboru Uplatňování kouzelnických zákonů. Překvapivě dost vydělává, galeony se jenom sypou.
Mamka je redaktorka Týdenníku Čarodějek a píše pod jménem Kouzelná Janice. Naše Kouzelná Janice ani nemávne prstem a z Týdenníku je nejprodávanější časopis. Takže mamka vydělává taky.
Co se týče ostatních členů naší nejbližší rodiny, Lilly i John ještě studují. Co já vím Lilly chce navrhovat parfémy, oblečení a módní dopňky a John chce hrát famfrpálovou ligu.

Druhý bod, neméně neskromný. Jsme opravdu bohatá rodina, žijeme si v přepychu a blahobytu a tím se opravdu nechci vytahovat. Mám celou půdu pro sebe, samozřejmě skvěle vybavenou. Půda se skládá ze tří nesimetrických částí.
Ta první, největší je můj pokoj. Skoro všechno tady má nesčetné odstíny modré. Modrou miluju.
Druhá část půdy, velikostí zhruba poloviční pokoj, ve které se nachází knihovna. Mám zde výtisky nejrůznějších knih, od Bajek barda Beedleho po Dějiny bradavické školy. Místnost zdobí obrovský krb, před kterým mám pohodlnou fialovou lenošku s modrým pleteným přehozem.
Třetí a nejmenší část půdy, tvoří koupelna. Celá je vedená do zelenožluta. Kolosální vana je vždy obložená různými mýdly a pěny do koupele s nejrůznějšímy odstíny.

Třetí bod mého (ne)skromného života. Nejen to že jsem čarodějka (mudlové by si kvůli tomu byly schopni uříznout obě nohy), nejen to že jsme (s prominutím) bohatí (také jedna moc pěkná věc), nejen to, že budu chodit do té nejlepší školy Čar a kouzel co vůbec existuje a nejen to, že mám tu nejúžasnější rodinu na světě, ve které se snad hádám jenom s Johnem, který je neskutečně namyšlený a všem dokola omývá, jaká jsme to bohatá a čistokrevná rodina (možná proto skončil ve Zmijozelu).
Já jsem totiž inteligentní, nadané děvče, které je skromné. A k této další cihličce mého (ne)skromného života přibívá malý dodatek. Jsem metamorfomág (pro ty, co tohle slyší poprvé v životě, je to kouzelník, či čarodějka, kteří si jsou schopni za jakékoli situace a bez hůlky změnit podobu).

Samozřejmě bych tyhle body mého života mohla rozvíjet dál a dál, například o to že vlastním několik domácích mazlíčků, že mám ty nejskvělejší prarodiče na světě, nebo že strašně ráda píšu příběhy, ale myslím, že ty nejdůležitější jsem vypsala v tomto úvodu.

Omlouvám se těm, kterým jsem při popisování skutečnosti přišla jako namyšlený a rozmazlený fracek, ale musela jsem vám nějak zdělit mé rodinné zázemí. Časem poznáte, jaká doopravdy jsem ...

Vaše mladá čarodějka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cassie Cassie | Web | 31. prosince 2010 v 14:14 | Reagovat

Dobré, občas nějaká gramatický chybička, ale tipla bych to spíše na překliky :-D Příběh je to dobrý, já chci konečně číst o nějakým rozmazleným frackovi a nejen o těch skromných a dobrých lidech :-P Jsem děsná, ale jedno musím říct, povídka mně zaujala a budu tu netrpělivě čekat na další díl... :P

2 Moos Moos | E-mail | Web | 31. prosince 2010 v 14:30 | Reagovat

[1]:Ano, ano mje překliky! :D Yep :D

3 Andrej Andrej | 1. ledna 2011 v 2:10 | Reagovat

luxus :) honem cpi další díly!! :)

4 Moos Moos | 1. ledna 2011 v 2:11 | Reagovat

[3]:Dííky :-)  :-)  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.